Усі власники чотирилапих розуміють одне одного без слів. Ми можемо бути незнайомими між собою, але завжди впізнаємо своїх.

Якими б різними ми не були, є речі, що нас об'єднують. Деякі з них можна побачити - фото улюбленця, шерсть на одязі, подряпини на руці, чи милий брелок на зв’язці ключів.
Те, що нас єднає, можна й почути. Ми залюбки теревенимо, що кумедного утнули наші чотирилапі, охоче обговорюємо, де гуляти і чим краще годувати. Ми радимо одне одному зоомагазини з вигіднішими пропозиціями і ветеринарні центри з найкращим сервісом.

Ці символи знайомі тільки нам і утворюють справжній клуб — таємне об'єднання мільйонів, яке невпинно зростає.

Найбільша радість цієї причетності — яким стає світ навколо. Головна таємниця “Клубу чотири лапи” у тому, що ми, його учасники, стаємо кращими через улюбленців, які чекають вдома. Завдяки спілкуванню з котами і собаками ми стаємо добрішими, чуйнішими, більш дружніми і людяними. Цього наші улюбленці навчають своєю любов'ю.

“Клуб 4 лапи” — наше секретне місце. Те, що дійсно найбільше відрізняє нас від інших людей, ми відчуваємо серцем. Щодня, коли член клубу відчиняє двері свого дому і переступає поріг, настає цей особливий момент. Ми зустрічаємося поглядами і можемо нарешті обійняти свого улюбленця. Саме цієї миті кожен з нас знову опиняється в клубі.

Глибину абсолютного щастя переживають тисячі, сотні тисяч, мільйони однодумців на усій планеті. Звичайно, у членів цього численного клубу є спільні звички — ми купуємо своїм улюбленцям раціони КЛУБ 4 ЛАПИ. Чому? Все просто: цей бренд — також член клубу. А як інакше? Ці раціони створюють люди, яких надихає людяність, любов і турбота про своїх улюбленців.
Щоб допомогти вам стати найкращими господарями для своїх чотирилапих КЛУБ 4 ЛАПИ створює інформаційну платформу Об’єднані Любов’ю. У статтях на сайті разом з експертами ми відповідаємо на питання по догляду, поради та актуальні проблеми. Метою проекту є формування клубу відповідальних власників.
Долучайтеся до флешмобу в соц-мережах за хештегом #ОбєднаніЛюбовю!
 

Кошик порожній