МИ

Усі власники чотирилапих розуміють один одного без слів. Якими б різними ми не були, є речі, що нас об'єднують. Деякі з них можна побачити - фото улюбленця, шерсть на одязі, подряпини на руці, чи милий брелок на зв’язці ключів. Ці символи знайомі тільки нам і утворюють справжній клуб — таємне об'єднання мільйонів, яке невпинно зростає. Головна таємниця “КЛУБУ 4 ЛАПИ” у тому, що ми, його учасники, стаємо кращими через улюбленців, які чекають вдома. Бренд КЛУБ 4 ЛАПИ — також член клубу. Раціони створюють люди, яких надихає людяність, любов і турбота про своїх власних улюбленців.

Як виготовляють раціони?


Виробництво

Преміум-раціони для котів та собак КЛУБ 4 ЛАПИ виготовляються на заводах KORMOTECH в Україні та Литві та на замовлення в Австрії та Німеччині. Рецептури розроблені фахівцями компанії KORMOTECH спільно з американськими (PETFOOD WORLDWIDE DEVELOPMENT) та польськими експертами (PETFOOD SPECIALITIES), під наглядом українських ветеринарів та експортуються в Європу та світ.

Ми контролюємо якість та збереження поживних властивостей продукту на усіх етапах його виготовлення. До моменту виходу на ринок, кожен продукт проходить тестування та схвалення авторитетних фахівців галузі.

Голландський інститут тваринного харчування KENNEL DE MORGENSTOND

Французький коледж ветеринарної медицини ONIRIS (вивчення та інженерія продуктів харчування)

Український державний науково-дослідний контрольний інститут


Усі рецептури збалансовані: містять м'ясні інгредієнти на першому місці у складі, комплекс Омега 3 + Омега 6, необхідні вітаміни та мінерали. Раціони для котів та собак збагачені унікальною формулою INTEGRAMIX – поєднання 4 продуктів із 4 сторін світу для підтримки здоров’я домашнього улюбленця.
Асортимент КЛУБ 4 ЛАПИ включає сухі та вологі раціони для котів та собак та ласощі для дресури та заохочення. Лінійки продуктів ураховують вік (AGE), щоденні (BASIC) та особливі потреби (SPECIAL) та вибагливість гурманів (SELECTION).

наші переваги

advantage

М’ясні інгредієнти на першому місці у складі

advantage

4 інгредієнти з 4-х сторін світу для підтримки здоров’я

advantage

Здорова шкіра і блискуча шерсть завдяки Омега 3 + Омега 6

advantage

Асортимент покриває різні потреби

ЕКОСИСТЕМА БРЕНДУ

КЛУБ 4 ЛАПИ обрав для себе кілька основних векторів соціальної відповідальності. Через них ми пропагуємо відповідальне ставлення до тварин та розвиваємо культуру гармонійного співіснування з ними.

Кошик порожній