Тварини — теж члени родини. КЛУБ 4 ЛАПИ на сімейному фестивалі Ліза Family Day

Ідеальний вихідний — це насичене дозвілля у родинному колі. Чотирилапі — не виняток. Бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ став офіційним партнером Десятого ювілейного фестивалю Ліза Family Day.

 

Майстер-класи, ігри, конкурси, призи, пробіг здоров'я і зона краси, ярмарок і фудкорт, дитяча зона і ще безліч активностей — так виглядає Ліза Family Day.  25 травня у Києві цей сімейний фестиваль відбувся вдесяте і вже встиг стати улюбленою традицією для багатьох сімей. Фестиваль відвідали близько 50 тисяч гостей.   

  

Тут є корисні розваги на будь-який смак для усіх членів родини. Багато гостей фестивалю традиційно збирає зона КЛУБ 4 ЛАПИ, де у центрі уваги — наші рідні чотирилапі. 

 

Цього разу бренд преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ підготував активності для усіх членів сім'ї. 

 

Наймолодші охоче відвідували уроки гуманності з інноваційного курсу «Маленький принц. Україна, що любить тварин». 

 

Нові знання отримали й дорослі — чимало відвідувачів зібрала лекція «Перша медична допомога домашній тварині». Вони дізналися, що необхідно мати в аптечці для чотирилапих та як надати своєму улюбленцю першу допомогу в екстреній ситуації. 

  

Чотирилапі відвідувачі ласували преміальними раціонами у мандрівному ресторані для собак. Окрім цього, для домашніх улюбленців тут завжди є можливість випити води та відпочити у затінку. 

  

На території бренду КЛУБ 4 ЛАПИ упродовж фестивального дня зробили тисячі 3D-фото на інтерактивній фотозоні. 

 

Головною родзинкою програми став показовий виступ службової вівчарки Кінологічного центру Головного управління Національної поліції України. Собака продемонстрував «пошукову операцію» та виконував неймовірні трюки. 

 

Додому гості поверталися з гостинцями для чотирилапих та сувенірами від бренду КЛУБ 4 ЛАПИ.


Кошик порожній