Провід на пенсію військових собак МВС

15 вересня в Києві провели службових собак на пенсію. КЛУБ 4 ЛАПИ взяв участь у нагородженні чотирилапих працівників Державної служби з надзвичайних справ.

У День рятувальника на Хрещатику київляни вітали 9-ох собак з усієї України, які роками були ключовими учасниками рятувальних та пошукових операцій. Собаки зазвичай знаходять людей під уламками зруйнованих споруд, у природному середовищі та за слідом. Кріс, Алабама, Марджи, Чегеваро, Норбі, Кур - за кожним ім’ям незвичайна історія та не одне врятоване людське життя.

Офіційно пенсійний вік для службових собак складає 8 років, проте, як зазначають кінологи, часто чотирилапі ще довгий час числяться в штабі та продовжують рятувальні роботи. Часто відбуваються екскурсії з їхньою участю для дитячих навчальних закладів.Старші собаки також допомагають у реабілітації дітей після травм та людей з особливими потребами.

Усі 9 собак досі перебувають на повному ветеринарному та харчовому забезпеченні держави. Кінологи-вихованці перші в черзі охочих забрати чотирилапих, які вже давно стали членами їхніх сімей. Кожна собака попаде у люблячі руки та буде забезпечена всім необхідним до кінця життя, - запевнив кінолог Олександр.

КЛУБ 4 ЛАПИ підтримав святкування, яке стане гарною традицією урочисто відзначати службових собак за вагомий внесок у спільну важливу місію – боронити життя людей. Ветерани отримали корми та гостинці, сувеніри та теплі вітання. Тепер чотирилапі герої можуть відправитися на заслужений відпочинок, а держава піклуватиметься про їхнє пожиттєве утримання.

Кошик порожній